Půjčovna lyžařského vybavení pro veřejnost

22.11. 2018
Půjčovna lyžařského vybavení pro veřejnost

Od 13. prosince 2018 do 14. března 2019 bude opět pro veřejnost otevřena školní půjčovna vybavení pro sjezdové lyžování.

Půjčovna je velmi dobře vybavena. V současnosti je zde 90 párů moderních lyží a 110 párů sjezdových bot všech velikostí pro lyžaře od 3 let po dospělé. Dále je zde 50 lyžařských přileb, které půjčujeme spolu s čepičkou z funkčního materiálu. Nabízíme také 10 párů lyží snowblade a BigBlades s bezpečnostním vázáním - nejlepší lyže pro každého, kdo chce začít s lyžováním.

Půjčovní doba: každý čtvrtek a pátek od 16:00 do 17:30 hodin

UPOZORNĚNÍ – ve dnech 27. a 28. prosince 2018 a 7. a 8. března 2019 je půjčovna uzavřena.

Mimo půjčovní dobu lze půjčit vybavení jen ve výjimečných případech po předběžné domluvě s Mgr. Zdeňkem Hirtem (tel: 731 180 822).

Vybavení si můžete přijít vybrat předem, zamluvit si ho na určitý termín a pak si před odjezdem vše vyzvednout. Lyže vám seřídíme dle vašich fyzických předpokladů a lyžařských dovedností. Nutno osobně vyzkoušet boty!

Přístup do lyžárny – plechová vrata za tělocvičnou, obejít tělocvičnu zezadu po atletické dráze. Lyžárna je v bývalé kovodílně pod velkou tělocvičnou. Vstup je označen a osvětlen.

Za rozumný poplatek si můžete půjčit vybavení pro celou rodinu. Zisk z půjčovného slouží výhradně k obnově a doplnění výbavy pro účely školních lyžařských zájezdů.

Provádíme seřízení vázání s dokladem pro pojišťovnu.

Mgr. Zdeněk Hirt