Základní škola v Jemnici

Hurá na prázdniny!

Je za námi neobvyklý školní rok, který nám ve své druhé části přinesl celou řadu výzev a prověřil naši připravenost řešit nečekané problémy. Našim hlavním cílem bylo umožnit všem žákům pokračovat ve vzdělávání distanční formou a po částečném znovuotevření škol zajistit kromě výuky také dodržení všech hygienických nařízení a doporučení a vytvořit tak pro žáky bezpečné prostředí. O to se zasloužily především naše skvělé paní uklízečky a kuchařky. Věřte nám, že jsme se maximálně snažili vše zvládnout co nejlépe, i když, tak jako v jiných oblastech, i my jsme se učili "za pochodu".

Domácí výuka vyžadovala také úzkou spolupráci s rodiči, zejména našich mladších žáků. Většina z nich se své nové role "asistenta" zhostila na výbornou a za to jim patří velký dík. Děkujeme také žákům za plnění úkolů v době distanční výuky. Skoro všichni pracovali velmi zodpovědně a vzorně spolupracovali.

Přejeme našim žákům krásné prázdniny, rodičům odpočinek a zaslouženou dovolenou a snad více, než kdy jindy si společně přejeme, abychom se v úterý 1. září ve zdraví opět setkali v Základní škole v Jemnici.

Vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy v Jemnici

Každého žáka  naší školy se snažíme připravit pro život, aby pomyslnou branou vycházel v rámci svých schopností nejen vzdělaný, ale také přiměřeně sebevědomý a spokojený mladý člověk, který se dokáže zařadit do společnosti a najít si v ní odpovídající místo.

Ošetřovné v době předávání vysvědčení a v době ředitelského volna

V pátek 26. června ve 13.00 k nám dorazily aktuální informace týkající se čerpání ošetřovného v době předávání vysvědčení a ředitelského volna.
Odpovědi na Vaše dotazy najdete ZDE.

Schůzka pro rodiče předškoláků

První schůzka rodičů dětí, které nastupují do první třídy, se letos nekoná.
Rodiče budou informováni elektronickou poštou.
Další informace najdete v sekci PRO PŘEDŠKOLÁKY.

Seznam pomůcek pro prvňáky školní rok 2020-2021

Seznam pomůcek pro prvňáky školní rok 2020-2021Seznam pomůcek pro prvňáky školní rok 2020-2021

Organizace vyučovacího dne

Created by © 2013 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy