Čarodějné spaní ve školní družině

06.06. 2018
Čarodějné spaní ve školní družiněDěti ze ŠD se již dlouho těšily na čtvrtek 26.4.2018, kdy se konalo ,,čarodějné" spaní ve všech třech odděleních. V 18 h. již netrpělivě čekaly u školy, aby se rozdělily do svých družin, kde byl pro ně připraven program. Vyráběly a míchaly kouzelné nápoje, pekly čarodějnické prsty, vymýšlely zaklínadla, lovily kouzelnou kuličku v ,,bažině", nebo vytahovaly ,,havěť" z krabice. I létání na koštěti jim nedělalo žádné problémy. Každé oddělení vyrábělo i kouzelné předměty - amulet, klobouk a kouzelná trička. Po večeři se všichni ještě vypravily na večerní procházku městem. Po návratu se připravily ke spánku a čekaly na pohádku. Jistě se všem pak zdálo o čarování a létání na koštěti. Ráno dostaly všechny děti čarodějnické vysvědčení. Zvládly vše na jedničky! Nakonec jim paní kuchařky připravily snídani a děti pak odešly do vyučování. Všem se tato akce líbila a budou se těšit na další.

Kolektiv vychovatelek ŠD
Fotografie najdete ZDE