Oznámení

Základní školy, střední školy, konzervatoře a základní umělecké školy – ve dnech 26. a 27. 10. jsou  tyto školy krizovým opatřením vlády uzavřeny. V těchto dnech pak není školami zabezpečován distanční způsob vzdělávání z důvodu opatření MŠMT. Vzhledem ke krizovému opatření jsou nadále i v tyto dny uzavřeny školní družiny, školní kluby i střediska volného času. Ve dnech 29. a 30. 10. jsou podzimní prázdniny.

Mgr. Zdeněk Hirt

Čtenářská výzva

Milí žáci, máme pro vás prázdninovou čtenářskou výzvu. Přečtěte si během prázdnin nějakou knížku, a do komentářů u výzvy na našem facebookovém profilu pošlete její fotku a vzkaz kamarádům, proč by si stejnou knížku měli taky přečíst. Mladším žákům mohou příspěvek vložit rodiče. Pět z vás následně vylosujeme a odměníme.

Vítejte na oficiálních webových stránkách Základní školy v Jemnici

Každého žáka  naší školy se snažíme připravit pro život, aby pomyslnou branou vycházel v rámci svých schopností nejen vzdělaný, ale také přiměřeně sebevědomý a spokojený mladý člověk, který se dokáže zařadit do společnosti a najít si v ní odpovídající místo.

Organizace vyučovacího dne

Created by © 2013 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy