Realizace projektů

NPO - Doučování žáků škol

Projekt Škola - základ vzdělání

Spolupráce s Gymnáziem Dačice

Naše škola se stala partnerem pro období udržitelnosti projektu Gymnázia, Dačice, Boženy Němcové 213 s názvem „ Kombinované učebny pro výuku cizích jazyků a IVT včetně rekonstrukce školní počítačové sítě“, CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_049/0001801, který získal podporu v rámci 32. výzvy Integrovaného regionálního operačního programu „Infrastruktura středních a vyšších odborných škol“. Po dobu pětileté udržitelnosti tohoto projektu navštěvují naši žáci a učitelé 4x ročně Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213, kde na základě Memoranda o spolupráci s naší školou využívají k výuce učebny realizované v rámci projektu. Tyto aktivity přispívají ke zvýšení zájmu žáků o studium cizích jazyků a prohlubují jejich schopnost práce s digitálními technologiemi.

Energetické úspory ZŠ Jemnice

Škola otevřená všem

Škola otevřená všemDotace je zaměřena na vzdělávání pedagogů spojené s inkluzí žáků ve školách. Dále se projekt zaměřuje na přípravů žáků na vyučování a doučování žáků ohrožených školním neúspěchem. Další aktivitou je čtenářský klub pro žáky formou volnočasové aktivity. Aktivita klubu zábavné logiky a deskových her vede žáky k rozvoji logického myšlení a strategického myšlení.

Realizované projekty z OP VK

Realizované projekty z OP VK       V období 1. 4. 2011 až 30. 9. 2013 byl realizován projekt s názvem „Brána ke vzdělávání“ z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Celková výše finančních prostředků tohoto ...

Regionální operační program Jihovýchod