Časová kapsle

29.10. 2017
Časová kapsle

V úterý 24. 10. 2017 přijel do školy reportér z Rádia Junior, aby s žáky naší školy udělal rozhovor o tzv. časové kapsli. Jedná se kovovou krabici se vzkazy pro budoucnost od žáků naší školy, která bude uložena za Kamennou pannou. Na reportérovy otázky odpovídaly zástupkyně školního parlamentu Eva Feldbabelová a Natálie Křivanová ze třídy 9. A. Celý rozhovor byl odvysílán 26. 10. 2017 na Rádiu Junior a během téhož týdne i na Rádiu Vysočina.

Na této stránce si můžete přehrát celý rozhovor, který najdete v čase 16:45:         http://www.rozhlas.cz/zaznamy/radiojunior/#/2017-10-26/16

Za školní parlament Eva Feldbabelová