Konference školních parlamentů – Jihlava 7. 6. 2017

08.06. 2017
Konference školních parlamentů – Jihlava 7. 6. 2017

Dne 7. 6. 2017 se parlamentáři ZŠ v Jemnici (Natálie Křivanová, Veronika Nečadová, Aneta Krajčová, Markéta Nečadová, Jan Meidl) zúčastnili konference školních parlamentů. Celá akce probíhala na Krajském úřadě v Jihlavě. Zástupci každého parlamentu si přivezli flip, na kterém prezentovali svoji nejzdařilejší akci tohoto školního roku. Těmi jsme se vzájemně inspirovali. Flipy byly rozvěšeny po místnosti a parlamentáři si je prohlíželi, případně se ptali, co je zajímalo. Dále jsme se v rámci vlastního parlamentu snažili pojmenovat slabá místa naší činnosti.

V další části programu jsme ve skupinách s  parlamentáři jiných škol navrhovali způsoby, jak taková místa odstranit. To bylo velmi zajímavé. Myslím, že jsme naši školu reprezentovali úspěšně. Akce se nám líbila a těšíme se na příští setkání.

Aneta Krajčová (7.A)