Školní Superstar

09.05. 2014
Školní Superstar

Dne 28. 4. 2014 se v Základní škole v Jemnici konala Školní Superstar pro žáky  od 5. až 9. tříd. Bylo hezké počasí, takže se mohla Superstar pořádat na školním dvoře. Soutěž pořádali učitelé a hlavní zásluhu má p. u. Bulín. Celou soutěž nám uváděla p. u Šreibrová. Na soutěž se nepřišli kouknout jen žáci, ale soutěžící přišli podpořit i rodiče a blízcí. V porotě byli p. u. Bulín, p. u. Průša,  p. u. Danicsová a p. u. Sreibrová. Superstar měla 2 kola, do druhého kola se probojovalo 7 soutěžících: Pavlína Nevěčná 9. C - Skinny love, Pavla Deutscharová 8. A - Z bláta do louže, Karolína Machová 6.B - Schody z nebe, Nela Satrapová 5. B - Rodné údolí, Justýná Chvátalová 8. B - Strach, Kristýna Poláčková 9. C- Jsi můj pán. Lenka Koutounová se nezúčastnila (byla nemocná).

Porota neměla vůbec lehké vybrat ty nejlepší, ale přesto vybrala 3 nejlepší zpěvačky, které se umístily v tomto pořadí:

1. Pavla Deutscharová

2. Pavlína Nevěčná

3. Kristýna Poláčková

Velkou oporou pro všechny soutěžící byli diváci. Odhadujeme, že jich přišlo okolo 50. Doufáme, že se příští rok zúčastní více zpěváků. Do dalších let přejeme všem hodně štěstí.

Lucie Horká, Monika Fukalová (7. B)