Školní výlet Lednice

25.06. 2014

Chci se s vámi podělit o zážitek ze školního výletu, který se konal dne 4. 6. 2014. Žáci 4. tříd se jeli podívat do Lednice. Zaujala nás prohlídka zámku. Nejvíce se nám líbilo dřevěné schodiště a velmi staré brnění. Potom jsme se šli podívat do velkého zámeckého skleníku. V něm rostla spousta vzácných rostlin. Navštívili jsme také sklepení, kde byli čerti a jiná strašidla.                                                                                                              Po krátké procházce parkem jsme vystoupali až do oblak na Minaret.  Vedlo tam sice 302 schodů, ale stálo to za to. Minaret je vysoký 59,4m. Průvodce nám řekl, že je z Minaretu vidět až do Vídně. To byl krásný výhled! Všechno bylo tak miniaturní, ale vše hezké jednou končí. Na cestě k autobusu jsme se stavili u stánků s občerstvením a drobnostmi. Už byl čas na odjezd. Rodiče nás určitě očekávají. Byl to skvělý výlet!
Za 4. A Elena Průšová