Soutěž Brloh

07.12. 2015
Soutěž Brloh

O co vlastně jde? Brloh je Brněnská logická hra, která s sebou nese mnoho zapeklitých úkolů v jednotlivých kolech. I naše škola se druhým rokem do této soutěže zapojila a měla tým s názvem ,,TOP team”. Úkoly řešily žákyně z 9.B, a to Monika Fukalová, Barbora Kellnerová a Martina Králíková. Scházely se každé pondělí a společně řešily tři kola po deseti úkolech. Tyto úkoly měly prověřit znalosti, které už bychom měly znát ze školy, a byly zadány v hádankách. Konkurence byla obrovská, ale i tak jsme se snažily a v kraji vybojovaly našimi znalostmi 2.místo. Děkujeme za pomoc a podporu učitelů a škole za umožnění účasti.

Fukalová, Kellnerová 9.B